Καριέρα μαζί μας σημαίνει
  • Να κτίσετε ένα αυξανόμενο εισόδημα
  • Να αναπτύξετε τη δική σας επιχείρηση με διαρκή και σημαντική υποστήριξη
  • Να κάνετε τη διαφορά βοηθώντας άλλους να πετύχουν τους στόχους τους
  • Να προσαρμόσετε την επαγγελματική σας καριέρα σύμφωνα με την προσωπική σας ζωή
  • Να έχετε την ευκαιρία να εκπαιδεύεστε δια βίου, αποκτώντας καλύτερες δεξιότητες  και γνώσεις

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ

Καθήκοντα

  1. Γρήγορη ανάπτυξη και αποτελεσματική διαχείριση πελατολογίου
  2. Μελέτη και κατανόηση εσωτερικών και εξωτερικών κινδύνων
  3. Δημιουργία κεφαλαίων προστασίας
  4. Κίνητρα ανθρώπινου δυναμικού
  5. Εξασφάλιση μετόχων
  6. Εξασφάλιση δανειακών υποχρεώσεων

Επιθυμητά Προσόντα

  1. Απόφοιτοι Λυκείου ή Ανώτερης Σχολής
  2. Ηλικία μεγαλύτερη των 30 ετών, άνδρες-γυναίκες
  3. Ευχέρεια επικοινωνίας, δυναμικό χαρακτήρα και οργανωτικότητα
  4. Καλή γνώση Η/Υ

Παροχές

  1. Ελκυστικό Πακέτο αποδοχών
  2. Διαρκής υποστήριξη με επικοινωνιακό υλικό (Μarketing Tools)
  3. Επαγγελματικές διακρίσεις
  4. Δια βίου εκπαίδευση  - Προετοιμασία για την απόκτηση επαγγελματικής άδειας
Είναι αυτή η καριέρα που σου ταιριάζει?
Αν ναι, στείλε μας το βιογραφικό σου!

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ